Спорт

Пандев ја шокираше Алианц Арената

March 16, 2011

Со голот на нашиот репрезентативец во 88. минута “нероазурите“ славеа со 3:2 во Минхен и се пласираа во четвртфиналето во Лигата на шампионите. Со тој свој погодок Пандев на фантастичен начин одговори на сите критики на негова сметка кои во ... Дочитај »