Групи

Bogorodica CupSchedule2014OLOR

ГРУПА  “ A “

РАСПОРЕД НА НАТПРЕВАРИТЕ

Термин

     
А1 МИШЕ ОХРИД А1-А2 МИШЕ ОХРИД – БИЖУТЕРИЈА ИН 13.08. 21.00
     
А2 БИЖУТЕРИЈА ИН А2-А3 БИЖУТЕРИЈА ИН – МАРКЕТ ТАМАРО 18.08.21.00
     
А3 МАРКЕТ ТАМАРО А1-А3 МИШЕ ОХРИД – МАРКЕТ ТАМАРО 20.08.20.00

 

 

ГРУПА “ Б “

РАСПОРЕД НА НАТПРЕВАРИТЕ

Термин

     
Б1 ОТПИШАНИТЕ Б1-Б2 ОТПИШАНИТЕ – КОЊСКО 12.08. 21.00
  Б3-Б4  КАФЕ БАР ИНСТИНКТ – ВОЛИНО.МК 14.08. 21.00
Б2 КОЊСКО    
  Б1-Б3 ОТПИШАНИТЕ – КАФЕ БАР ИНСТИНКТ 16.08.20.00
Б3 КАФЕ БАР ИНСТИНКТ Б2-Б4 КОЊСКО – ВОЛИНО.МК 16.08.22.00
     
Б4 ВОЛИНО. МК Б1-Б4 ОТПИШАНИТЕ – ВОЛИНО.МК 18.08.22.00
  Б2-Б3 КОЊСКО – КАФЕ БАР ИНСТИНКТ 21.08.20.00

 

 

ГРУПА “  Ц  “

РАСПОРЕД НА НАТПРЕВАРИТЕ

Термин

     
Ц1 МЕШЕИШТА Ц1-Ц2 МЕШЕИШТА – КОПАЧКА 14.08. 22.00
     
Ц2 КОПАЧКА Ц2-Ц3 КОПАЧКА – ПИЛАНА ИГОР 17.08.21.00
     
Ц3 ПИЛАНА ИГОР Ц1-Ц3 МЕШЕИШТА – ПИЛАНА ИГОР 21.08.21.00

 

ГРУПА  “ Д “

РАСПОРЕД НА НАТПРЕВАРИТЕ

Термин

     
Д1 ФК САТЕСКА Д1-Д2 ФК САТЕСКА – ТИПЛЕРИ 11.08. 21.00
     
Д2 ТИПЛЕРИ Д2-Д3 ТИПЛЕРИ – БАЛЕ ТУРС 16.08. 21.00
     
Д3 БАЛЕ ТУРС Д1-Д3 ФК САТЕСКА – БАЛЕ ТУРС 21.08.22.00

 

 

ГРУПА “ Е “

РАСПОРЕД НА НАТПРЕВАРИТЕ

Термин

     
Е1 БЕЛ МЕРЦЕДЕС Е1-Е2 БЕЛ МЕРЦЕДЕС – ИДЕ БРАНКО 11.08. 22.00
  Е3-Е4 ПОРТАЛ БИТОЛА – САНШАЈН БИЧ 13.08. 22.00
Е2 ИДЕ БРАНКО    
  Е1-Е3 БЕЛ МЕРЦЕДЕС – ПОРТАЛ БИТОЛА 15.08.22.00
Е3 ПОРТАЛ БИТОЛА Е2-Е4 ИДЕ БРАНКО – САНШАЈН БИЧ 18.08.20.00
     
Е4 САНШАЈН БИЧ Е1-Е4 БЕЛ МЕРЦЕДЕС – САНШАЈН БИЧ 20.08 21.00
  Е2-Е3 ИДЕ БРАНКО – ПОРТАЛ БИТОЛА 15.08. 20.00

 

ГРУПА “  Ф  “

РАСПОРЕД НА НАТПРЕВАРИТЕ

Термин

     
Ф1 АЛА КОМПАНИ Ф1-Ф2 АЛА КОМПАНИ – ЗОБИ ОХРИД 13.08. 20.00
     
Ф2 ЗОБИ ОХРИД Ф2-Ф3 ЗОБИ ОХРИД – ФИЛИП КОМПАНИ 17.08.22.00
     
Ф3 ФИЛИП КОМПАНИ Ф1-Ф3 АЛА КОМПАНИ – ФИЛИП КОМПАНИ 20.08. 22.00

 

ГРУПА “ Г “

РАСПОРЕД НА НАТПРЕВАРИТЕ

Термин

     
Г1 ТАШ МАРУНИШТА Г1-Г2 ТАШ МАРУНИШТА – БУТРАГЕЊО 12.08. 22.00
  Г3-Г4 ДРИМ ТИМ – САТЕСКА ЈУНИОР 12.08. 20.00
Г2 БУТРАГЕЊО    
  Г1-Г3 ТАШ МАРУНИШТА – ДРИМ ТИМ 14.08. 20.00
Г3 ДРИМ ТИМ Г2-Г4 БУТРАГЕЊО – САТЕСКА ЈУНИОР 17.08. 20.00
     
Г4 САТЕСКА ЈУНИОР Г1-Г4 ТАШ МАРУНИШТА – САТЕСКА ЈУНИОР 19.08.20.00
  Г2-Г3 БУТРАГЕЊО – ДРИМ ТИМ 19.08.21.00

 

ГРУПА “  Х  “

РАСПОРЕД НА НАТПРЕВАРИТЕ

Термин

     
Х1 СРЦ КЛИМЕНТ КОЛЕСКИ Х1-Х3 КЛИМЕНТ КОЛЕСКИ – КБ ИНСОМНИЈА 11.08. 23.00
     
Х2 КАФЕ БАР ИНСОМНИЈА Х2- Х3 КБ ИНСОМНИЈА – ВИС ПОЈ 15.08.21.00
     
Х3 ВИС ПОЈ Х1-Х3 КЛИМЕНТ КОЛЕСКИ – ВИС ПОЈ 19.08.22.00

 


Коментарите се затворени.